تبلیغات در گوگل

[ در کمتر از یک ساعت، لینک اول گوگل باشید. ]
افزایش سود و افزایش تعداد بازدیدکننده خود را با تبلیغات در گوگل تضمین کنید.
انتخاب بسته تبلیغاتیتعرفه قیمت‌ها

تبلیغ در گوگل برای کلیه دامنه‌های ایرانی و بین المللی

مزایای تبلیغات گوگل در زانمو

تعرفه تبلیغات در گوگل

با خرید هر یک از بسته‌های تبلیغاتی گوگل، در کمتر از چند ساعت در صفحه اول گوگل باشید.

رشد کسب و کارتان را با تبلیغات در گوگل شتاب دهید و بیشتر دیده شوید.

چرا تبلیغات در گوگل:

بهینه بودن هزینه ها
ابزار های بسیار کمی وجود دارند که باعث شوند تا چنانچه شخصی نام محصول و یا خدمات شما را جستجو نماید، بتواند به کسب و کار شما دست پیدا کند. قطعا گوگل در بسیاری از موارد اولین گزینه ای است که افراد برای جستجوی خدمات و محصولات مورد نیازشان از آن استفاده می کنند. بنابراین تبلیغ در گوگل و سئوسایت از جمله موثرترین خدمات دیجیتال مارکتینگ هستند که هر کسب و کاری برای موفقیت خود نیاز به استفاده از آنها را دارد.
همچنین با توجه به هزینه انجام شده و سود حاصل شده، این ابزار ها در بلند مدت و کوتاه مدت باعث صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی شما خواهند شد.
ابزاری اثبات شده در جهان برای تبلیغات اینترنتی
تبلیغات در گوگل یک ابزار اثبات شده برای تبلیغ در اینترنت می باشد. موتور جستجوی گوگل بعنوان اولین موتور جستجوی جهان شناخته می شود. روزانه چندین میلیارد جستجو توسط کاربران اینترنت در گوگل انجام می شود.
در این بین نکته بسیار مهم این است که اغلب کاربران تنهای صفحه اول را بررسی می نمایند و بقیه آنها نیز اکثرا بیش از سه صفحه را بررسی نمی نمایند.
بنابراین برای کسب و کار هایی که میخواهند از اینترنت برای فروش محصولات و خدمات خود ورودی داشته باشند، ضروریست که در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند.
تعیین زمان دقیق نمایش تبلیغات بر اساس روز و ساعت
تبلیغات در گوگل این امکان را به شما می دهد تا با توجه به نیاز و شرایط، بطور کاملا دقیقی تعیین نمایید که آیا می‌خواهید تبلیغ شما در روز‌ها وساعات خاصی نمایش داده شود و یا بصورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته باشد.
تنظیم بودجه روزانه و ماهانه
در تبلیغات گوگل خواهید توانست تا بودجه خود را بطور دقیق مدیریت نمایید. می توانید برای هزینه های تبلیغات روزانه و یا ماهانه سقف مشخصی را تعیین کنید. چنانچه در هر روز و یا ساعت، هزینه تبلیغات از مبلغ مشخص شده بیشتر شود، باعث خواهد شد که تبلیغ شما برای آن روز و یا ماه متوقف شود. و در آغاز روز بعدی مجددا تبلیغ فعال خواهد شد.
بنابراین خواهید توانست در مدت بیشتری به تبلیغ بپردازید.
تعداد نامحدود کلیدواژه و عبارت
در تبلیغات گوگل خواهید توانست برای تعدا نامحدود، کلید واژه تعیین کنید. هر کلید واژه باعث خواهد شد تا اگر کاربری آن کلید واژه را جستجو نماید، تبلیغات شما برای او نمایش داده شود.
بنابراین بطور کاملا دقیق میتوانید محصولات و خدمات خود را صرفا برای کاربرانی که به دنبال آن هستند نمایش دهید.
امکان تعریف کیلدواژه های ممنوعه
کلیدواژه های ممنوعه شامل کلمات و عباراتی هستند که شما نمیخواهید تبلیغ شما بر اثر آن کلید واژه ها به نمایش در آیند. بعنوان مثال اگر کلمه “رایگان” را به فهرست کلیدواژه های ممنوعه خود اضافه کنید، آنگاه اگر شخصی از این کلمه در جستجوی خود استفاده کرده باشد، تبلیغ گوگل شما برای وی نمایش داده نخواهد شد.
پرداخت کلیکی ( پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کردن روی لینک تبلیغ )
یکی از مهمترین ویژگی های تبلیغات در کوگل این است که هنگامی از بودجه شما کسر خواهد شد که فردی بر روی لینک شما کلیک نماید. بنابراین چنانچه فردی تبلیغ شما را مشاهده کنید ولی روی آن کلیک نکند، از بودجه شما کسر نخواهد شد. این امر باعث خواهد شد تا هزینه های شما بشدت کاهش یافته و بهترین استفاده را از بودجه تبلیغاتی خود بکنید.
تبلیغات هدفمند محلی
در تبلیغات گوگل میتوانید بطور دقیق مشخص نمایید که تبلیغات شما در کدام کشور، منطقه و شهر (ها) نمایش داده شوند. بدون محدودیت در تعداد و وسعت. البته برای مخاطبین ایرانی باید کل کشور ها انتخاب شوند. ولی از آنجاییکه خوشبختانه تبلیغات ما مختص ایرانیان است، هزینه تبلیغ شما برای ایران محفوظ می ماند.
تبلیغات هدفمند زبانی
در تبلیغات گوگل میتوانید بطور دقیق مشخص نمایید که تبلیغات شما برای چه زبان هایی نمایش داده شوند. این بدان معناست که گوگل بر اساس تنظیمات موجود در تبلیغ، آنرا صرفا برای زبان های مشخص شده نمایش خواهد داد.
تبلیغات هدفمند برای محصولات یا خدمات
گوگل بر اساس کلید واژه ها و امتیاز تبلیغ نتایج را نمایش می دهد. بنایراین شما با انتخاب کلید واژه های کاملا مشخص و دقیق، تنها مخاطبین هدف را خطاب قرار خواهید داد. این امر باعث خواهد شد تا بودجه شما بصورت کاملا هدفمند و با بالاترین بازدهی استفاده شود.
تبلیغات بر اساس علاقه کاربران
گوگل در طول زمان علائق افراد را بر اساس جستجو هایی که آنها انجام می دهند جمع آوری می نماید. این اطلاعات از منابعی مانند گوگل کروم، جیمیل، موتور جستجوی گوگل، یوتیوب و غیره جمع آوری می شوند. بنابراین در مواردی خاص از شبکه تبلیغات گوگل، تبلیغ شما برای جامعه هدفی که به موضوع تبلیغ شما علاقمند هستند نمایش داده می شود.
تبلیغات گوگل و برندینگ
تبلیغ در گوگل باعث خواهد شد تا نام برند شما و وب سایت شما بیش از هر زمان دیگری دیده شود. بنابراین برند شما بیش از پیش دیده و شنیده خواهد شد. افراد با مشاهده نام شما به تدریج آنرا به خاطر خواهند سپرد و با ورود به سایت شما، احتمال آنکه به مشتریان دائم شما تبدیل شوند بسیار بیشتر خواهد بود.

آخرین مقالات

تبلیغات در گوگل چیست؟ و چرا کسب رتبه یک در گوگل باعث افزایش فروش خواهد شد؟

تبلیغات در گوگل چیست؟ و چرا کسب رتبه یک در گوگل باعث افزایش فروش خواهد شد؟

امروزه نیاز به آشنایی هرچه بیشتر در مورد موتور جستجوی گوگل و تاثیرات بکار گیری صحیح و حرفه ای آن، هر لحظه آشکار تر میگردد. کسب‌و‌کار‌ ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها، فروشندگان  و افراد از اهمیت گوگل در رونق کسب و کار آگاهی نسبی دارند. هرچند هنوز بسیاری از افزاد هستند که سطح...

راهنمای جامع افزایش نمره کیفیت یا Quality Score و کاهش هزینه های تبلیغات گوگل

راهنمای جامع افزایش نمره کیفیت یا Quality Score و کاهش هزینه های تبلیغات گوگل

برای اینکه بتوانید نتایج گزارش‌های کمپین تبلیغاتی خود در گوگل را بررسی، تحلیل و یا مدیریت کنید نیاز است تا با اصطلاحات مورد استفاده در پنل گوگل ادز خود آشنا شوید.  یکی از مهم‌ترین این اصطلاحات «نمره کیفیت» است. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی کامل نمره کیفیت و...

آیا قبل از انتخاب خدمات و محصولات زانمو، نیاز به مشاوره دارید؟

چنانچه برای رشد کسب و کار خود آماده‌اید، اما نمی‌دانید که از چه نقطه‌ای و با چه ابزارها و روش‌هایی برای توسعه آن اقدام نمایید؛ و اگر می‌خواهید از زمان، بودجه، امکانات خود و ابزار‌های دیجیتال مارکتینگ بهترین بهره را ببرید ..

هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید؛ درخواست شما در زانمو بررسی شده و مشاوره اولیه رایگان بصورت تلفنی انجام خواهد شد. سپس ما با کمک شما به طراحی استراتژی‌ها و پیاده‌سازی راه‌کارهای رشد کسب و کارتان خواهیم پرداخت.

[ با زانمو، کسب‌و‌کار خود را ارتقاء دهید. ]

سایر خدمات و بخش‌ها

پورتال مشتریان زانمو

خرید هاست حرفه‌ای اشتراکی و VPS

خرید دامنه بین المللی

پشتیبانی

مشاوره

راه اندازی، توسعه، بازنگری

سئو سایت

جایگاه ارگانیک در صفحه اول گوگل

بهینه سازی سایت

تحلیل رقبا و تحقیق کلیدواژه‌ها

خدمات سئو سایت تضمینی

خدمات سئو سایت ماهانه

تولید محتوا سئو شده

ریپورتاژ آگهی و بک لینک

 

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات در گوگل ادز (ادوردز)

تبلیغات کلیکی همسان (نیتیو)

تبلیغات کلیکی بنری

تبلیغات پوش نوتیفیکشن

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تبیین استراتژی‌های تبلیغ

طراحی و راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی

طراحی وب سایت

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت شخصی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت حرفه‌ای

طراحی سایت با وردپرس

طراحی وب سایت‌های خلاقانه

زانمو از طرفی به عنوان یک اژانس خلاقیت و طراحی وب، کسب و کار و برند شما را با طراحی وب سایت‌های خلاقانه ای که بر پایه اصول گرافیک، طراحی و بازاریابی ساخته شده اند در نگاه مخاطب به بهترین شکل معرفی خواهد نمود و همچنین باعث خواهد شد تا بیشتر در یادها بمانید. طراحی سایت اختصاصی، طراحی وب سایت با وردپرس، ساخت فروشگاه اینترنتی با کلیه امکانات لازم و درگاه های پرداخت آنلاین، طراحی انواع سایت های شرکتی، پزشکی، سازمانی، فروشگاهی، انجمن ها، خبری، آگهی، وکالت، مشاوره، خدماتی و وب سایت‌های شخصی قطعا نیازمند دانش و تخصصی است که زانمو آنرا به بهترین شکل ارائه می‌نماید. طراحی سایت‌های ریسپانسیو، پشتیبانی دائمی از وب سایت‌های طراحی شده، ضمانت وب سایت تا یکسال، برقراری بالترین سطح امنیت سایت، ارائه خدمات فروش هاست و دامنه از موارد تکمیلی و ضروری خدمات طراحی سایت می باشد و به بهترین وجه ارائه خواهند شد.

دیجیتال مارکتینگ
زانمو بعنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، می‌تواند با ارائه مشاوره و تدوین استراتژی، و ارائه خدمات بازاریابی اینترنتی، کسب و کار شما را در اینترنت از جایگاه فعلی به بهترین جایگاه ممکن برساند. ما تمامی ابزارهای علمی، فکری، دیجیتالی، تبلیغاتی، و نرم افزاری را بکار می‌گیریم تا برند شما دیده شود و بهترین جایگاه را بدست آورد. خدمات ما در تبلیغات شامل حوزه های تبلیغات اینترنتی، تبلیغات کلیکی، تبلیغ در گوگل و موتورهای جستجو، اس ام اس مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و تبلیغ در شبکه های اجتماعی است. همچنین برای کسب جایگاه ارگانیک در صفحه اول گوگل ما خدمات سئو سایت، ساخت بک لینک های با کیفیت، تولید محتوای تخصصی .و سئو شده برای وب سایت و مشاوره سئو را ارائه میدهیم از سوی دیگر در زمینه راه اندازی و تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی، مانند اینستاگرام، لینکداین و فیس بوک روی ما حساب کنید. با زانمو کسب و کار خود را رشد دهید و از آن لذت ببرید.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت برای آژانس دیجیتال مارکتینگ زانمو محفوظ است و هرگونه کپی برداری از سایت حق پیگرد قانونی توسط زانمو را در پی دارد.