طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی و ساخت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی موفق و پر فروش نیازمند داشتن دانش کافی در زمینه گرافیک، طراحی وب، اصول بازار یابی آنلاین و آفلاین و دیجیتال مارکتینگ و سال ها تجربه و راه انداری پروژه‌های موفق می باشد.

متاسفانه امروزه بسیار از افراد کم تجربه و یا بی تجربه با ادعای داشتن دانش طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی – چه بوسیله سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه ساز ها و چه با کد نویسی اختصاصی – باعث شده اند تا برخی از درخواست کنندگان این خدمات نسبت به انتخاب طراح سایت، بدبین شوند.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ زانمو، بر اساس نیاز سنجی پروژه شما، بودجه شما و دیدگاه شما در توسعه خدماتتان بهترین گزینه را پیشنهاد خواهیم داد و سپس اقدام به طراحی و ساخت فروشگاه شما خواهیم نمود.

طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی

طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی

چرا باید خدمات طراحی وب سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی را از زانمو بخواهید ؟

1. دانش فنی و تجربه کاری بالا در طراحی انواع وب سایت و فروشگاه آنلاین

آژانس زانمو با داشتن سال ها تجربه کاری در زمینه راه اندازی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی و داشتن تیم های متخصص مورد نیاز و دارای مدارک اکادمیک می باشد. ما نیاز شما را به درستی تشخیص داده و برای اجرای آن برنامه ریزی خواهیم کرد و سپس برای اجرای آن اقدام میکنیم. ارزش این دانش و تجربه وقتی مشخص خواهد شد که شما با کمترین وقفه و مشکل و با بهترین کیفیت ممکن محصول خود را دریافت خواهید کرد و از آن بهره خواهید برد. این در حالیست که افراد کم تجربه قطعا نه تنها مشاوران خوبی نیستند، بلکه پروژه را بصورت ناقص و با ضعف های بسیار انجام می دهند. این مسئله ایست که بارها و بارها مشتریان از آن به ما پناه آورده اند و پس از صرف زمان و هزینه کم و یا زیاد، و عدم رسیدن به نتیجه مطلوب، مجبور به انجام مجدد پروژه از ابتدا شده اند.

2. تسلط به انواع روش‌ها و سیستم‌های طراحی فروشگاه اینترنتی و وب سایت

این مسئله بسیار مهم است که طراح وب بتواند نیازمندی شما را به درستی تشخیص داده و سپس با توجه به شناخت کامل از سیستم ها و روش های موجود در طراحی وب ، بهترین روش را را توجه به نیاز و بودجه شما پیشنهاد دهند. این که آیا بهتر است پروژه شما با سیستم مدیریت محتوا مانند ودرپرس و جوملا، و یا فروشگاه سازهایی مانند مجنتو، اپن کارت، پرستاشاپ و … ساخته شود و یا از ابتدا کد نویسی اختصاصی برای آن انجام شود مسئله ای است که تاثیر بسیار زیادی بر هزینه ها و کسب موفقیت و یا عدم کسب موفقیت شما خواهد داشت.

3. رزومه کاری قدرتمند

داشتن رزومه موفق کاری در انواع طراحی وب و فروشگاه آنلاین برگ سبزیست که زانمو جهت اطمینان خاطر مشتریان آنرا را ارائه داده است تا شما با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت کرده و منتظر دریافت نتیجه ای مطلوب باشید.

اصول قیمت گذاری طراحی وب سایت فروشگاهی

اصول قیمت گذاری طراحی وب سایت فروشگاهی

4. بکارگیری دانش دیجیتال مارکتینگ در کنار دانش طراحی وب

تفاوت بین شخص و یا گروهی که صرفا طراحی وب انجام می دهد و به دیگر حوزه های لازم در این کار تسلط ندارند، با آژانس زانمو بسیار چشم گیر است. داشتن دانش لازم در زمینه سئو و افزایش رتبه در گوگل، بهینه سازی سایت، تبلیغات در گوگل، تبلیغ در سایت های پر بازدید، نرخ تبدیل، و انواع و اقسام روش‌ها و راه کارهای دیجیتال مارکتینگ و بکار گیری این موارد در هنگام طراحی وب و در واقع انجام طراحی وب و طراحی فروشگاه اینترنتی بر اساس این دانش، باعث خواهد شد تا پروژه شما از همان ابتدا روند صعودی و موفقیت به خود بگیرد. این در حالیست که چنانچه این موارد رعایت نشوند، ممکن است شما پس از طراحی تا مدت زیادی مجددا منتظر انجام پیاده سازی های زیر بنایی برای تحقق این موارد باشید؛ همچنین ممکن است پروژه نیاز مند تغییرات اساسی در همان آغاز کار گردد. در صورتیکه با رعایت این موارد، پس از طراحی فروشگاه و یا وب سایت ، خواهید توانست با قدرت و سرعت به قدم های بعدی فکر و به انجام آنها اقدام کنید.

5. تامین هاست حرفه‌ای، سرور مجازی، سرور اختصاصی و دامنه

داشتن بستر سخت افزاری قدرتمند، پر سرعت و دارای اطمینان کاری مسئله ایست که در کنار داشتن نرم افزار قدرتمند باعث خواهد شد تا فروشگاه آنلاین و یا وب سایت همواره دسترس باشد و همچنین بی وقفه به ارائه خدمات بپردازد. همچنین امکان توسعه و افزایش ظرفیت هاست، سرور مجازی و یا سرور های اختصاصی در کمترین زمان امکان پذیر خواهد بود. در این باره موارد بسیاری قابل ذکر هستند که بسته به وسعت و نوع پروژه متغیر خواهند بود و بسته به نیاز شما تامین خواهند شد.

6. پشتیبانی وب سایت

یکی از مهمترین نیازمندی های هر کسب و کاری در فضای آنلاین، داشتن یک تیم پشتیبانی قدرتمند می باشد. خدمات پشتیبانی زانمو معمولا شامل موارد زیر می باشند: نگهداری سایت و رفع مشکلات احتمالی در کمترین زمان، همچنین در بروز رسانی سیستم ها بر اساس روند پیشرفت تکنولوژی و نرم افزار های روز،  توسعه پروژه بر اساس نیازمندی های جدید و افزایش ظرفیت کاری و سیستم کارفرما و انجام تغییرات احتمالی لازم در طی استفاده از نرم افزار و سخت افزار. نبود یک پشتیبان قدرتمند شما را در هر قدم متزلزل خواهد ساخت. سعی ما همورا بر آن بوده که خاطر مشتریان از این بابت آسوده باشد و بر توسعه کسب و کار خود مسلط باشند.

7. طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا برای تمامی صفحات موبایل، تبلت و دسکتاپ

با توجه به اینکه بطور کلی بازدید های صفحات وب اکثرا توسط دستگاه های موبایل انجام می گیرند، بسیار حائز اهمیت است که وب سایت فروشگاهی شما بطور 100% صحیح در تمامی دستگاه ها و مخصوصا گوشی های موبایل دیده شود. به این مفهوم در اصطلاح ریسپانسیو یا واکنش گرا گفته می شود.  وب سایت های فروشگاهی و شرکتی طراحی شده در زانمو بطور کامل از این ویژگی پشتیابانی می کنند.

طراحی ساخت سایت فروشگاه اینترنتی واکنش گرا و سئو محور

طراحی ساخت سایت فروشگاه اینترنتی واکنش گرا و سئو محور

طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس، فروشگاه ساز و یا کد نویسی اختصاصی ؟ کدام بهتر است ؟

پاسخ به این سوال معمولا از کلیدی ترین مواردیست که نقش بسیار به سزایی در راه اندازی پروژه و سپس در اجرای برنامه های توسعه کوتاه مدت و بلند مدت در یک کسب و کار آنلاین ایفا می کند. پاسخ آن نیز صرفا بر اساس نیازمندی های واقعی شما از پروژه در حال حاضر و آینده، بودجه شما، و اولویت های شما قابل ارائه خواهد بود. در این خصوص حتما با ما در تماس باشید و از اینکه بهترین گزینه را انتخاب کرده اید مطمئن شوید. انتخاب هر یک از موارد فوق می تواند هزینه و زمان شما را در کوتاه مدت و بلند مدت دچار تغییرات چشم گیری نماید و همانطور که یک انتخاب نادرست ممکن است همه چیز را بر باد دهد، یک انتخاب صحیح نیز میتواند به انجام یک پروژه موفق منجر گردد و از ضرر و زیان شما در حال و آینده جلو گیری نماید.

بهترین تعرفه قیمت طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین

بهترین تعرفه قیمت طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین

تعرفه قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

از آنجایی که انواع فروشگاه اینترنتی و ویژگی های هر یک از آنها دارای تنوع بسیار گسترده ای می باشد، ارائه قیمت دقیق برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی و یک وب سایت فروشگاهی تنها پس از مشخص شدن جزئیات پروژه شما مقدور خواهد بود. اینکه ظاهر وب سایت شما قرار است تا چه حدی اختصاصی باشد و چه جزئیاتی داشته باشد؟ چه ویژگی در عملکرد سایت از سمت کاربران را نیاز دارد ؟ چه ویژگی هایی در پنل مدیریت سایت مورد نیاز است؟ چه نوع گزارش هایی مورد نیاز است؟ آیا نیاز است که به سیستم های دیگری نیز متصل گردد و با آنها تبادل اطلاعات نماید؟ آیا به دسترسی های خاصی برای انواع مشتریان و یا انواع مدیران سیستم نیاز دارد ؟ آیا بهترین روش ساخت سایت شما با وردپرس است، یا فروشگاه ساز های معروف و یا بایستی که حتما کد نویسی اختصاصی برای شما انجام گیرد ؟

پاسخ به سوالات فوق و احتمالا چندین و چند سوال دیگر در نهایت منجر خواهد شد به اینکه یک قیمت شفاف و جزئیات شفاف پروژه شما مشخص گردد. شاید بد نباشد اگر بدانید که بازه قیمت یک فروشگاه اینترنتی می تواند از حدود 2 میلیون تومان تا 500 میلیون تومان و حتی بیشتر، متغیر باشد! تعجب نکنید چراکه این یک واقعیت است.  هرچند ارقام بالاتری نیز وجود دارند که احتمالا شامل خدمات جامع تری نیز می شوند ، مانند طراحی لوگو، رنگ سازمانی، برندینگ، تبلیغات آنلاین، سئو سایت، مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ، سوشال مدیا و .. که از موضوع بحث ما در این صفحه خارج است.

برای دریافت مشاوره رایگان و قیمت و صحبت در خصوص جزئیات پروژه خود با ما در تماس باشید. قطعا بهترین راه کار ها و قیمت را دریافت خواهید نمود.