سئو سایت

کسب جایگاه در صفحه یک گوگل تضمینی آنالیز رقبا آنالیز کلیدواژه تولید محتوا ریپورتاژ آگهی بک لینک نگهداری جایگاه سایت

کمک به افزایش رنک وب‌سایت شما در گوگل و موتور‌های جستجو و پشت سر گذاشتن رقبا، برای افزایش در‌آمد، و افزایش پایدار مشتریان جدید.

[ با زانمو، بهترین جایگاه ارگانیک را در گوگل کسب کنید ]

سئو سایت

بهینه‌سازی سایت برای موتور‌های جستجو

SEO

سئو سایت چگونه به کسب و کار شما کمک می‌نماید؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) که بطور اختصار بدان سئو (SEO) نیز گفته می‌شود، یک راه‌کار استراتژیک برای کسب‌و‌کار‌های آنلاین است.

روزانه در گوگل میلیارد‌ها جستجو توسط کاربران انجام می‌شوند، و اکثر آنها هرگز به صفحه دوم گوگل نخواهند رفت. به همین نسبت شانس دیده شدن در صفحات بعدی شدیدا کاهش می‌یابد.

میدانید در صفحه اول گوگل تنها 10 نتیجه جستجو ارگانیگ قابل نمایش است، و رقابت بسیاری سنگینی در سئو سایت برای کسب یکی از این جایگاه ها وجود دارد. تنها کسانی موفق خواهند شد که رویکرد تخصصی داشته باشند.

آیا شما می‌دانید رنک وب سایت شما چند است؟ چنانچه وب سایت شما رنک بالایی ندارد، بنابراین دیده نمی‌شود! 

ما به شما کمک می‌نماییم که در این رقابت، برای وب‌سایت خود رتبه یا همان رنک بهتری کسب نمایید و برنده باشید. بنابراین فروش شما حداکثر خواهد شد.

 

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت، مجموعه فرآیند‌هایی هستند که در درون وب‌سایت و خارج از وب‌سایت باید اتفاق افتد تا جایگاه شما در موتور های جستو مانند گوگل افزایش یابد. ما در آژانس زانمو، خدمات سئو را بصورت ترکیبی از عملیات و مشاوره انجام می دهیم.

تحقیق و آنالیز کلیدواژه‌ها

پایه و اساس یک کمپین سئو سایت با آنالیز و تعریف موثرترین کلید واژه‌ها آغاز می شود. این فرآیند به پاسخ گویی سوالات مشتریان و آنچه برای ایشان اهمیت دارد می‌پردازد.

تولید محتوای سئو شده

در بهینه سازی محتوا بر اساس آخرین الگوریتم ها و استاندارد ها به بازسازی و یا تولید محتوای بهینه شده و موثر خواهیم پرداخت.

آنالیز رقابتی و استراتژی سئو

احتمالا تعداد بسیار زیادی از رقبای شما بر سر کلید واژه‌های مشترک رقابت می کنند. ما نقاط قوت و ضعف آنها را بررسی میکنیم تا  برای رشد کسب و کار شما فرصت‌های جدیدی را بیابیم.

بهبود تجربه کاربری و طراحی

در سئو، تجربۀ کاربری است که مسیر بهینه،سازی‌های On-Site را تعریف می،نماید همه تلاش‌های ساختار‌دهی وب‌سایت برای آن است که تجربه کاربری را برای بازدید کنندگان و موتور‌های جستجو آسان نماید.

ساخت بک لینک

بک لینک هایی که از وب سایت های معتبر و با کفیت باشند می‌توانند ضمن اینکه باعث افزایش ورودی شما شوند، اعتبار دامنه شما را نیز در گوگل افزایش خواهند داد. هرچند زمان صحیح برای ساخت بک لینک های معتبر بسیار حیاتیست.

افزایش سرعت و بازنگری طراحی سایت

شاید برخی به اشتباه تصور کنند سئو سایت ربطی به طراحی سایت ندارد. سئو از چندین نظر به طراحی وب سایت مرتبط است. راندمان و سرعت سایت، متا تگ ها، ساختار دهی، نقشه سایت، واکنش گرایی، از موارد اولیه هستند. طراحی خوب زمان حضور در سایت را نیز افزایش خواهد داد.

پیشرفت کسب و کار آنلاین با بودن در صفحه یک گوگل گره خورده است

 برعکس تبلیغات آنلاین و یا تبلیغات در گوگل، فرآیند‌های کاری در سئو نسبتا وقت‌گیر هستند. حداقل زمانی را که لازم است تا بتوانیم نتایج و دستاورهای کاری انجام شده در سئو را لمس کنیم و به مرور در کسب و کار خود ببینیم، بین 2 الی 3 ماه می‌باشد. نکته جالب اینجاست که، تاثیرات آنها عموما پایدار هستند و برای سایت شما بعنوان سرمایه محسوب می‌شوند و حتی با گذشت زمان، معمولا تاثیرات مثبت بیشتری نیز به همراه خواهند داشت، البته باید رقابتی بودن سئو را در نظر گرفت.

در بازه زمانی که سئو سایت شما در آژانس زانمو در دستور کار قرار می‌گیرد، گزارشات آماری مختلفی از ابتدا تا انتها ذخیره خواهند شد و ما شما را بر طبق آمار سایت و آمار گوگل و سایر روش‌ها، از رشد کسب و کارتان مطلع خواهیم نمود.

هدف ما در درجه اول، کسب جایگاه در صفحه یک گوگل ، در درجه دوم نگهداری جایگاه در گوگل و سپس کسب لینک یک گوگل و یا لینک های نخست برای وب سایت شماست.  رسیدن به این موارد بیش از هر چیز دیگری، به استراتژی‌ها، اهداف و رویکرد خود شما بستگی خواهد داشت. 

تعرفه قیمت سئو سایت

با توجه به رقابتی بودن سئو سایت، مقدار زمان مورد نیاز برای رسیدن به صفحه اصلی برای هر کسب و کار متغیر است. بنابراین بهترین حالت برای انجام تخمین با خطای کمتر، شروع فرآیند سئو است. از آنجاییکه سئو سایت یک سرمایه گذاری برای سایت شما به حساب می آید، بنابراین هیچ چیز را از دست نخواهید داد و هر زمان که لازم باشد مجددا ادامه فرآیند سئو را از سر خواهید گرفت.

تمام تلاش ما، بکارگیری دانش و تجربه متخصصین سئو آژانس زانمو برای رسیدن شما در کمترین زمان به صفحه اصلی و بهترین نتیجه است. اما نتیجه نهایی به شما نیز بستگی خواهد داشت و اینکه تا کجا به ما افتخار همراهی بدهید. همچنان در صورتیکه زمان برای شما خیلی اهمیت داشته باشد، امکان کاهش زمان با افزایش هزینه مقدور خواهد بود.

مشخصات عمومی بسته های سئو سایت:

سئو برای هر وب سایت هزینه‌ها و زمان خاص خود را دارد. 

برای اطلاعات از هزینه و زمان سئو سایت خود با ما تماس بگیرید. 

سئو سایت : سرمایه‌گذاری ماندگار برای کسب و کار آنلاین شما

اهمیت سئو ویدئو

ویدئو در حال تبدیل به بخشی مهم از استراتژی های بازاریابی محتوا است؛ چراکه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند بجای خواندن یک مقاله طولانی یک ویدئو را ببینند. علاوه بر این، گوگل نیز ترجیح می دهد ویدئو هایی را که ارزشمند تلقی می‌نماید را در بالای نتایج جستجو نمایش دهد.

سئو محلی: افزایش مشتریان محلی

در موارد بسیاری سئو سایت مربوط به بازدیدکنندگان جهانی نمی‌شود. سئو اغلب مربوط به رسیدن مشتریان بومی در کشور و یا در منطقه‌ای خاص در نزدیکی شما می‌شود.

ما با سئو محلی به شما کمک می‌نماییم کسب و کار خود را در منطقۀ هدف رشد دهید و بیشتر دیده شوید.

سئو موبایل: افزایش بازدیدکنندگان موبایل

امروزه بازدیدکنندگان، وب‌سایت‌ها را اغلب با دستگاه‌های موبایل جستجو کرده و از آنها بازدید می‌کنند. نرخ بازدید موبایل به کامپیوتر بطور میانگین 70 به 30 است. این تفاوت، نکات مهمی را در خود دارد. شما نیاز دارید تا وب‌سایت خود را برای دستگاه‌های موبایل که هر روز نیز افزایش می‌یابند، به بهترین وجه طراحی و همچنین بهینه‌سازی نمایید.

 

برای حضور در صفحه یک گوگل سفارش خود را ثبت کنید

برای آنکه شما بالاتر از سایر رقبا باشید، نیاز به تدوین و سپس پیاده سازی استراتژی‌هایی است که بتوانند محتوا، تحقیقات و سئو تخصصی شما را به هم پیوند دهند. پس از آن نیز برای ماندن در صدر این رقابت، نیاز خواهید داشت تا بطور پیوسته این روند را بروز رسانی و تکرار نمایید. در غیر اینصورت رقبای شما اینکار را خواهند کرد و از شما پیشی خواهند گرفت.

ما در آژانس زانمو به شما کمک می‌نماییم تا از پله‌های رنکینگ و رتبه بندی‌های گوگل بالا روید، تا مشتریان بالقوه، شما را پیدا کنند. امروز با متخصصین سئو در زانمو صحبت کنید تا بتوانید از شرایط افزایش رتبه خود در گوگل مطلع شوید.

 

از کسب و کار خود نتیجه بگیرید

مشاورین ما پس از بررسی درخواست شما، به شما خواهند گفت که برای رسیدن به اهداف مطلوب و مورد نظر شما، چه مراحلی باید انجام شوند. در واقع شما در اولین مرحله از سئو سایت در آژانس زانمو، یک مشاوره شفاهی و گزارش کتبی دریافت خواهید نمود که موارد زیر در آن مشخص شده‌اند:  

استراتژی

استراتژی ما برای ساخت برند شما و افزایش سود آن

زمان بندی

تخمین زمان حدودی برای رسیدن به اهداف تعیین شده در کمپین سئو
Z

هزینه

هزینه‌های ثابت یا ماهیانه برای انجام خدمات پیشنهاد شده

رقابت

گزارشی واقعی از مهمترین رقبای شما و چالش‌های سئو سایت شما

Z

ارزیابی

ارزیابی وضعیت فعلی شما بعنوان کسب و کاری آنلاین
g

آنالیز

آنالیز وب سایت فعلی شما و وضعیت فعلی شما در مقایسه با رقبا

آخرین مقالات سئو

به گوگل کمک کنید محتوای سایت شما را پیدا کند. | آموزش‌های جامع سئو سایت

به گوگل کمک کنید محتوای سایت شما را پیدا کند. | آموزش‌های جامع سئو سایت

این مجموعه از آموزش ها درباره موضوع پر طرفدار سئو سایت و برای افزایش آگاهی افرادی که علاقمند به کسب اطلاعات مقدماتی و نسبتا جامعی در مورد سئو سایت هستند می باشد. بعلت حجم وسیع موضوعات مرتبط با مبحث سئو، ما ناچارا مطالب را به زیر مجموعه های کوچکتری تقسیم بندی نموده ایم...

آیا شما به استخدام یک متخصص سئو نیاز دارید؟ | آموزش‌های جامع سئو سایت

آیا شما به استخدام یک متخصص سئو نیاز دارید؟ | آموزش‌های جامع سئو سایت

این مجموعه از آموزش ها درباره موضوع پر طرفدار سئو سایت و برای افزایش آگاهی افرادی که علاقمند به کسب اطلاعات مقدماتی و نسبتا جامعی در مورد سئو سایت هستند می باشد. بعلت حجم وسیع موضوعات مرتبط با مبحث سئو، ما ناچارا مطالب را به زیر مجموعه های کوچکتری تقسیم بندی نموده ایم...

سئو سایت چیست؟ | آموزش‌های جامع سئو سایت

سئو سایت چیست؟ | آموزش‌های جامع سئو سایت

این مجموعه از آموزش ها درباره موضوع پر طرفدار سئو سایت و برای افزایش آگاهی افرادی که علاقمند به کسب اطلاعات مقدماتی و نسبتا جامعی در مورد سئو سایت هستند می باشد. بعلت حجم وسیع موضوعات مرتبط با مبحث سئو، ما ناچارا مطالب را به زیر مجموعه های کوچکتری تقسیم بندی نموده ایم...

آیا قبل از انتخاب خدمات و محصولات زانمو، نیاز به مشاوره دارید؟

چنانچه برای رشد کسب و کار خود آماده‌اید، اما نمی‌دانید که از چه نقطه‌ای و با چه ابزارها و روش‌هایی برای توسعه آن اقدام نمایید؛ و اگر می‌خواهید از زمان، بودجه، امکانات خود و ابزار‌های دیجیتال مارکتینگ بهترین بهره را ببرید ..

هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید؛ درخواست شما در زانمو بررسی شده و مشاوره اولیه رایگان بصورت تلفنی انجام خواهد شد. سپس ما با کمک شما به طراحی استراتژی‌ها و پیاده‌سازی راه‌کارهای رشد کسب و کارتان خواهیم پرداخت.

[ با زانمو، کسب‌و‌کار خود را ارتقاء دهید. ]